вівторок, 12 вересня 2023 р.

У будинку Михайла Старицького відкрили «Сальон Проні Прокопівни»

У будинку Михайла Старицького відкрили «Сальон Проні Прокопівни».
«Сальон» — це виставка-атракціон, де кожен відвідувач може не лише поглянути на різноманітні вінтажні та антикварні днібнички побуду початку ХХ століття, а й взаємодіяти з ними: приміряти капелюшки, послухати справжній патефон, погортати модні журнали того часу. А головне — дізнатися більше про історію створення «За двома зайцями» за чашечкою чаю.
Також в експозиції представлені фото та кадри з улюбленого фільму 1961 року з Олегом Борисовим у ролі Свирида Голохвостого та Маргарити Криниценої, яка майстерно втілила образ Проні на екрані.
Тут відвідувачі дізнаються й про перших виконавців ролей харизматичних персонажів і перші постановки цього твору. Особливо про Панаса Саксаганського, сусіда та товариша Михайла Старицького.
У межах виставки щотижня проводяться тематичні лекторії-чаювання на різну тематику, а також доступні персональні екскурсії.
«У затишній атмосфері можна почути історію становлення українського професійного театру, про життя Старицького та Саксаганського, події Української революції, а раз на місяць посмакувати смаколиками за старовинними рецептами в рамках спеціального проєкт „Смаки Українського Парнасу“ спільно з Авторською кухнею українською», — анонсують у музеї.

Графік роботи: щодня з 10:00 до 18:00 (крім вівторка).
Адреса: Будинок-музей Михайла Старицького, вул. Саксаганського, 93
Вартість відвідування: 60/30 (пільговий) грн. Екскурсійний супровід: 70 грн/особа Лекторій: 200-150 грн.


Немає коментарів:

Дописати коментар