неділю, 29 травня 2022 р.

День столиці та День Києва в Бібліотеками Солом'янки

Київ... Старовинний і сучасний. Горде, нескорене і красиве місто.
З Днем Києва, дорогі кияни! Слава Україні! Слава Києву!Віртуальна краєзнавча вікторина «Цікавий Київ» (підготувала БСЧ імені О. Гончара)

Віртуальна культурно-мистецька відеовиставка «Художники Києва - рідному місту». Українське мистецтво не варто недооцінювати. Бібліотека естетичного виховання імені О.Довженка для дорослих склала добірку популярних київських митців з їхніми роботами, щоб розширити кругозір читачів та вкотре показати багатогранність авторів та творів українського, зокрема київського мистецтва.

Віртуальна мандрівка «Містичні місця Києва» - про моторошні та страшні місця столиці (підготувала бібліотека імені Івана Світличного для дітей)

Відеоогляд «Відкрий для себе рідне місто». Онлайн-мандрівка цікавими місцями столиці від БСЧ імені М.Лермонтова

Відеоогляд літератури «Київ - ти для мене диво!» (підготувала бібліотека імені М.Реріха)


Віртуальна вікторина «Легенди Києва». Таємничі та містичні місця, події, люди міста в роботі бібліотеки з питань мистецтва імені М.Бажана

Віртуальна вікторина «Київ історичний. Велична слава древньої столиці». Історія заснування Києва, історичні події, розповідь про пам'ятки архітектури (підготувала публічна бібліотека №13)

Віртуальна вікторина «Величний, неповторний, унікальний – це все ти, наш рідний Київ» про визначні місця столиці (підготувала бібліотека імені Є. Гуцала для дітей)

Віртуальна вікторина «Вічне місто - квітка України» - цікаві факти про столицю України від публічної бібліотеки №11

Інтерактивна гра «Несподіваний Київ». Що несподіваного можна побачити, мандруючи Києвом? З'єднай інформацію про місце знаходження цікавої пам'ятки столиці з її фотографічним зображенням. Якщо якийсь об'єкт викликав інтерес, відвідай його у Дні Києва! (бібліотека імені І. Багряного для дітей)

Відеочитання поезії про Київ від ЦРБ імені Ф.Достоєвського:

Відеомандрівка онлайн «Схиляюсь перед величчю твоєю» про цікаві локації Києва від бібліотеки №15 для дітей

Віртуальна краєзнавча вікторина «На кручах сивого Дніпра» - про старі назви вулиць Києва, їх розташування та історію від бібліотеки «Cолом`янська»

Відеомандрівка «Київ - Вічне місто» - подорож сторінками історії та сьогодення нашого міста разом з бібліотекою імені В.Нестайка для дітей

Недільна відеоказка «Легенда про Київ»: Іван Франко. Над Дніпром - про заснування Києва від бібліотеки імені І.Світличного для дітей

Немає коментарів:

Дописати коментар