У музейній кімнаті Центральної бібліотеки Солом'янки імені Григорія Сковороди, присвяченій транспорту, міститься низка експонатів про метрополітен. Серед них і два конверти 1960-х, на яких зображено станції метрополітену. Верхній конверт – "Хрещатик", нижній – "Університет" та "Завод "більшовик"" (нині "Шулявська"). Другий конверт, ймовірно, був серійним, адже на ньому зазначено як рубрику "Наземні станції Київського метрополітену".
Поява 1960 року в місті метрополітену одразу спричинила інтерес до нового виду транспорту. З'явився ресторан "Метро", станції зображали на листівках, конвертах, навіть поштових марках.
Конверти передав у колекцію бібліотеки краєзнавець Олександр Михайлик.

Немає коментарів:
Дописати коментар